(097) 320-79-80
  • м.Одеса, Івана та Юрія Лип 16 ( колишня – Гайдара 16 )

    (097) 320-79-80
  • м.Одеса, пр-кт Гагаріна 10 (097) 320-73-41
  • м. Одеса, Ільфа і Петрова 14 (097) 320 83 45
COVID19
Головна / COVID19
COVID 19

Якщо у вас є підозра, що вы захворіли на Соvid-19 – замовте ПЛР тест, всього за 480 грн,  натиснувши кнопку нижче!

ПЛР – високочутливий метод досліджень для виявлення коронавірусу SARS-CoV-2. Виявіть інфекцію з перших днів зараження та почніть своєчасне лікування!

Замовити тест

(RU)  

 

Анализы на
COVID 19
Антиген SARS Cov-2 (COVID 19), експрес-тест
Пройти цю діагностику організму рекомендується всім хто підозрює, що захворів на Covid-19
ПЛР. РНК коронавірус SARS Cov-2 (COVID 19)
Пройти цю діагностику організму рекомендується всім хто підозрює, що захворів на Covid-19
Первісний скринінг перебігу COVID-19
Пройти цю діагностику організму рекомендується всім, хто хворіє на коронавірус
Комплекс включає: (ЗАК, D-димер, феритин, СРБ кількісно, білок загальний, АЛТ, АСТ, ЛДГ
Клінічний прогноз перебігу COVID-19
Пройти цю діагностику організму рекомендується всім, хто перехворіє на коронавірус
Комплекс включає: (ЗАК, феритин, СРБ кількістно, прокальцитонін, інтерлейкін 6, д-дімер)
Відповіді на питання
Що таке ПЛР-тест на COVID-19?
Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) - основний метод діагностики коронавірусної інфекції. ПЛР-тести мають високу чутливість і специфічність, тому допомагають виявити вірус навіть у безсимптомних носіїв. Технологія ПЛР дозволяє виявити геном вірусу у біологічному матеріалі пацієнта. У ході дослідження пробірку з матеріалом поміщають у особливі умови, під впливом яких вірусна РНК - молекула, що кодує генетичну інформацію вірусу, - перетворюється на ДНК, а потім багаторазово копіюється. В результаті, якщо в досліджуваному зразку було хоча б кілька вірусних частинок, то за кілька годин їх кількість збільшиться до кількох десятків і навіть сотень мільйонів. Це дозволяє легко виявити збудника інфекції і знижує ризик помилково-негативного результату. Біологічним матеріалом для дослідження є клітини, що вистилають поверхню рото- і носоглотки. Клітини збирають одноразовим пластиковим зондом. У поодиноких випадках процедура мазка викликає незначні неприємні відчуття.
Чи можно повторно заразитися коронавірусною інфекцією??
Перехворівши на COVID-19, людина отримує імунітет проти вірусу SARS-CoV-2. Однак згодом імунний захист слабшає, тому повторне зараження можливе. При підозрі на повторне зараження коронавірусом слід звернутися до лікаря: лікар ухвалить рішення щодо необхідності дослідження та поставить точний діагноз. Основний метод діагностики повторного зараження SARS-CoV-2 – ПЛР-тест. Це мазок, який беруть із рото- та носоглотки. ПЛР-тест має високу чутливість і специфічність, тому допомагає виявити РНК-молекули збудника навіть в інкубаційний період. Через 1-2 тижні після початку захворювання точність тесту ПЛР знижується, а в організмі формуються антитіла до SARS-CoV-2. Антитіла класу М (IgM) починають синтезуватися на 5-7 день і досягають піку концентрації між другим та п'ятим тижнями. Потім їх поступово замінюють на антитіла класу G (IgG). Якщо обстеження проводиться через 7-14 днів після появи перших симптомів, найбільш інформативним методом діагностики буде аналіз на антитіла до SARS-CoV-2.
Чи потрібно здавати ПЛР-тест на SARS-CoV-2 перед вакцинацією?
Людина, яка контактувала з хворими на коронавірус або ГРВІ, або відзначала у себе симптоми респіраторного захворювання менше двох тижнів тому, повинна звернутися до лікаря і здати ПЛР-тест на SARS-CoV-2 перед вакцинацією, щоб виключити ймовірність зараження COVID-19.
Чи може ПЛР або антигенний тест SARS-CoV-2 показати позитивний результат після вакцинації проти COVID-19?
Вакцинація ніяк не впливає на результати ПЛР або антигенного тесту, проте стимулює вироблення антитіл, тому аналіз на антитіла до SARS-CoV-2 покаже їх у крові пацієнта. Антитіла – один із найважливіших компонентів імунітету. Оцінити їхню концентрацію після щеплення можна за допомогою спеціальних тестів.
Який аналіз підтверджує, що людина не заразна для оточуючих?
Найчастіше незаразность людини підтверджує негативний результат ПЛР-тесту. Цей аналіз виявляє РНК-молекули вірусу SARS-CoV-2 у рото- та носоглотці. Негативний результат тесту гарантує, що інфекції в організмі немає. Деякі люди отримують позитивний результат тесту ПЛР навіть після клінічного одужання. У цьому випадку підтвердити безпеку людини для оточуючих допоможе антигенний тест SARS-CoV-2, заснований на імунній хроматографії. За чутливістю він трохи поступається ПЛР-тесту, проте результат дослідження можна отримати вже через півгодини.
Чи можуть симптоми ГРВІ після вакцинації свідчити про зараження новою коронавірусною інфекцією?
У першу-другу добу після вакцинації можуть спостерігатися загальні та місцеві реакції, що нагадують симптоми ГРВІ: озноб, підвищення температури тіла до 38,5 градусів, біль у м'язах та суглобах, втома, головний біль. Зазвичай ці явища відбуваються протягом 2-3 днів. Разом з тим важливо розуміти, що жодна з вакцин не дає стовідсоткового захисту від зараження COVID-19. Щеплені люди хворіють набагато рідше і, як правило, переносять інфекцію у легкій формі. Проте заразитися таки можуть. З появою симптомів ГРВІ слід звернутися до лікаря, щоб здати аналізи на COVID-19 - ПЛР або антигенний тест. ПЛР-тест виявляє РНК-молекули вірусу SARS-CoV-2 за допомогою багаторазового копіювання специфічної ділянки вірусного геному у штучних умовах. Антигенний тест ґрунтується на методі імунної хроматографії. Біологічним матеріалом для обох досліджень є клітини, що вистилають поверхню рото- і носоглотки. Клітини збирають одноразовим пластиковим зондом. У поодиноких випадках процедура мазка викликає незначні неприємні відчуття.

У сучасних умовах життя складно уявити відсутність масок, вакцин та тестів на Ковід-19. Експрес тест в Одесі можна зробити в Ізілабі. Це корисна послуга, якщо є підозра на хворобу. Тест на антиген коштує всього 600 грн. ПЛР – найточніший і високочутливий спосіб дослідження та виявлення коронавірусу.

Експрес-тест ковід (Одеса) не лікує, але може вказати на причину поганого стану. Багатьох цікавить, чи можна повторно заражатись інфекцією. Після хвороби Ковід-19 у людини виникає імунітет від вірусу SARS-CoV-2. Однак через деякий час імунна система людей слабшає і повторно заразитися можна.

У такому випадку потрібно буде здати аналіз на антитіла, експрес-тест, а також звернутися до лікаря, який зможе прийняти рішення про потребу в дослідженні. Головним методом діагностування буде ПЛР-тест. Він дозволяє визначити РНК-молекули інфекції, навіть якщо проходить лише інкубаційний період.

Через кілька тижнів після хвороби точність тесту буде знижена, сформовані антитіла. Визначити їх допоможе аналіз крові на коронавірус.

З Ізілаб в Одесі більше не потрібно думати, де скласти тест на антитіла чи аналізи на ковід, інші види обстежень. Все доступне в одному місці, за вигідною ціною, а запис можна зробити телефоном або в режимі онлайн.

Зворотній зв‘язок