(097) 320-79-80
Гематологічні дослідження
Головна / Гематологічні дослідження
Категорії аналізів
Код
Назва
Термiн виконання
Цiна
Код: А8
ШОЭ на авоматичному аналізаторі
Термiн виконання:
90.00 грн
Код: А6
Дослідження крові на малярійних паразитів ”Товста” крапля (обов’язково опитувальне супроводження)
Термiн виконання:
200.00 грн
Код: А5
Кількість лейкоцитів
Термiн виконання:
90.00 грн
Код: А409
Кількість гемоглобину
Термiн виконання:
85.00 грн
Код: А2
Загальний аналіз крові, тільки апаратна частина
Термiн виконання:
110.00 грн
Код: А1
Загальний аналіз крові (ЗАК) +лейкоцитарна формула + тромбоцити+ШОЕ
Термiн виконання: 1
165.00 грн
Код: А118
Виявлення групи крові та резус фактору
Термiн виконання: 1
210.00 грн
Код: А4
Кількість тромбоцитів
Термiн виконання: 1
70.00 грн
Код: А3
Кількість ретикулоцитів
Термiн виконання: 1
170.00 грн

Загальний аналіз крові (Одеса) – це найпопулярніший і найдоступніший спосіб, що дозволяє проводити первинну оцінку стану здоров’я.

Саме він разом з іншими аналізами необхідний діагностування багатьох хвороб. Ізілаб пропонує здати біохімічний аналіз крові, розгорнутий, загальний та інші типи досліджень.

У здорових людей кров за складом стала, при цьому реагує на всі патології, які можуть бути в організмі. В результаті для розуміння, що трапилося з людиною, які аналізи крові їй здати та призначити, насамперед потрібно здати загальний вигляд дослідження.

Також, загальний аналіз крові (Одеса) буде потрібний для проведення профілактичного обстеження, навіть якщо не виявлено симптоматики. Ще дослідження дає змогу оцінювати лікування, яке вже було проведено.

Нерідко різні аналізи крові лікаря призначають для оцінки еритроцитів, гемоглобіну та ін. Ізілаб дає можливість провести безліч різних аналізів, серед яких і аналіз на групу крові.

Наприклад, у разі підозри на захворювання або інфекцію загальний аналіз крові дає можливість зрозуміти природу збудника. У разі вірусів у крові буде високий рівень лімфоцитів, а за бактеріальних хвороб більше переважають нейтрофіли.

Ще загальний аналіз крові вказує рівень гемоглобіну, еритроцити, гематокрит. Всі дані допомагають визначити ступінь тяжкості хвороби та можливу природу її появи.

Зворотній зв‘язок